Kuo ypatingi „Ecoenergija“ šilumos siurbliai?

Šis klausimas kelia nerimą visiems, kurie svarsto galimybę įrengti oras-vanduo šildymo sistemą. Pasirinkimas labai didelis ir šias sistemas siūlančių atstovų yra dar daugiau. Taigi, kaip jūs pasirenkate?

Pabandykime išskirti kelis aspektus:

Oras-vanduo šilumos siurblys – ką mes žinome apie gamintoją?

Papasakosime apie mūsų gaminamus siurblius, kurių komponentai užtikrina ilgalaikį siurblio veikimą. Viena iš svarbiausių siurblio dalių yra kompresorius. Mūsų siurbliuose montuojami MITSUBISHI kompresoriai. Moderniausios technologijos ekonomiškam ir efektyviam šildymui ir vėsinimui. Dėl įdiegtų moderniausių technologijų ir didelio našumo kompresoriaus Ecoenergija šilumos siurbliai pasižymi kur kas geresnėmis techninėmis charakteristikomis dirbant Lietuvos klimato sąlygomis.

Vartotojų rekomendacijos. Mus rekomenduoja mūsų klientai.

Tai mums labai svarbu, todėl į paslaugą žiūrime labai rimtai. Nesakome, kad esame tobuli, bet stengiamės patenkinti visus klientų poreikius, bendrauti ir patarti, kas jiems geriausia.

Kaip ir visi kiti, jūs sutinkate su mumis, kad pirmiausia turėtumėte ieškoti šilumos siurblio naudotojo savo artimiausioje aplinkoje, pasiteirauti jo nuomonės ir patarimo. Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo klientų kontaktais (kurie mums tai leidžia), kad galėtumėte susisiekti ir pasiteirauti kaip veikia mūsų šilumos siurbliai bet kuriuo metų laiku.

Oras vanduo silumos siurbliai, oras vanduo silumos siurblys, namo sildymas, oras oras, ecoenergija1
Oras vanduo silumos siurbliai, oras vanduo silumos siurblys, namo sildymas, oras oras, ecoenergija2
Oras vanduo silumos siurbliai, oras vanduo silumos siurblys, namo sildymas, oras oras, ecoenergija3

Tylus veikimas – komfortas ausims.

Esame tikri, jog esate girdėję apie šilumos siurblių sukeliamą nekomfortišką garsą, kuris erzina ne tik pačius vartotojus, bet ir aplinkinius kaimynus.

Ecoenergija šilumos siurbliai pasižymi itin tyliu veikimu net ir prie maksimalių pajėgumų. Specialus dizainas ir naujausios technologijos leido pasiekti itin tylų ventiliatorių veikimą. Šią naują “Super Silence” technologiją ilgus metus kūrė ir testavo įvairiausiomis sąlygoms, o šiai dienai, šie siurbliai džiugina mūsų klientų aplinką.

Oras vanduo silumos siurbliai, oras vanduo silumos siurblys, namo sildymas, oras oras, ecoenergija5
Oras vanduo silumos siurbliai, oras vanduo silumos siurblys, namo sildymas, oras oras, ecoenergija6
Oras vanduo silumos siurbliai, oras vanduo silumos siurblys, namo sildymas, oras oras, ecoenergija7