APIE MUS

Eco Energija komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Kvalifikuoti darbuotojai teikia konsultacijas nuo įrenginių pasirinkimo iki jų montavimo ir priežiūros. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų. Mūsų komandos tikslas įsiklausyti į individualius kliento poreikius, pateikti gerą kainos ir kokybės santykį, domėtis naujomis technologijomis, atsakingai atlikti darbus ir suteikti garantijas įrangai bei darbams. Todėl esame įpareigoti tiekti tik laiko patikrintą produkciją, o montavimui naudoti kokybiškas medžiagas.

KODĖL MONOBLOKAI ORAS VANDUO?

Šilumos siurbliai monoblokai nauji, tačiau vis labiau populiarėjantys įrenginiai, ne tik dėl jų paprasto įrengimo, priežiūros, valdymo, bet ir efektyvumo bei ekonomiškumo. Monoblokai tai itin funkcionalūs įrenginiai, nes lengvai integruojami tiek į naujas, tiek į esamas šildymo sistemas, kas sumažina montavimo kaštus. Monoblokas įrengiamas tik lauke, valdomas LCD valdikliu ir katilinėje neužima vietos. Šie šilumos siurbliai šildo patalpas, ruošia karštą vandenį, beveik visi modeliai ir vėsina. Monobloke integruotas “Mitsubishi” kompresorius, sėkmingai naudojamas visame pasaulyje.
Šilumos siurblių monoblokai palaiko pastovią nominalią šildymo galią lauko temperatūrai nukritus net iki -25°C.
Aukštas naudingumo koeficientas užtikrina įrenginių efektyvumą. Šilumos siurbliai oras-vanduo naudingumo koeficientas (SCOP) parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos.
Taigi SCOP 4.5 (A7W35) reiškia, kad sunaudojus 1 kW elektros energijos gausime 5 kW šiluminės energijos.

Monoblokų greitas ir paprastas įrengimas ir sistema “viskas viename” mažina diegimo kaštus ir laiką. Visi siūlomi oras vanduo šilumos siurbliai yra inverteriniai, kas užtikrina tylų veikimą, 30% mažesnes elektros sąnaudas lyginant su įprastomis ON/OF sistemomis.

Oras vanduo silumos siurbliai, oras vanduo silumos siurblys, namo sildymas, oras oras, ecoenergija21
Oras vanduo silumos siurbliai, oras vanduo silumos siurblys, namo sildymas, oras oras, ecoenergija7
Oras vanduo silumos siurbliai, oras vanduo silumos siurblys, namo sildymas, oras oras, ecoenergija22

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

  • Konsultavimas
  • Pristatymas ir montavimas
  • Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas
  • Įrenginio paleidimas

 Konsultacijos telefonais  +37065647416; +37069299001