Kaip sutaupyti iki 70% įsirengiant oras vanduo šilumos siurblį?

Įsirengite oras – vanduo šilumos siurblį, pasinaudojus LEA parama ir sutaupykite net iki 70% šios sistemos įrengimo išlaidų. Kaip tai padaryti?

Šiai dienai, šilumos siurbliai tampa prieinami kone visiems namams. Pasinaudojus LEA parama, šilumos siurblio investicija tampa ypač patraukli. Valstybės parama skatina keisti savo seną malkomis, dyzeliu, granulėmis, dujomis ar kitu kuru šildomą katilą į modernų ir komfortišką oras vanduo šilumos siurblį.

Dirbdami šildymo sistemų įrengime daugiau nei dešimtmetį, dalijamės savo patirtimi su savo klientais, kurie nori sutaupyti įsirengiant oras vanduo šildymo sistemą. Esame gerai įsigilinę į LEA paramas ir jų subtilybes, tad patarsime, kaip galėtumėte sutaupyti net iki 70% oras vanduo šilumos siurblio kainas su įrengimu. Mes ne tik nemokamai konsultuojame, tačiau savo klientams padedame sutvarkyti LEA paramos dokumentus ir gavus paramą pasirūpiname visa reikiama dokumentacija.

Ecoenergija LT nemokamai konsultuoja paramos gavimo klausimais, padeda pateikti visus dokumentus, pataria koks šilumos siurblys tinkamiausias, sumontuoja ir pasirūpina įrenginio garantine priežiūra.

Suteikiame lanksčias išsimokėjimo ar atidėto mokėjimo sąlygas ir galimybę mokėti po LEA paramos gavimo.

Turime itin platų šilumos siurblių pasirinkimą, tad tinkamą variantą ras kiekvienas.

Svarstote apie oras vanduo šilumos siurblį – susisiekite, atvyksime, įvertinsime ir pakonslutuosime.

Video apie mus – VIDEO